Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci si připsali další vítězství

17.12.2018 | Eliška Vaňková

V neděli 16.12.2018 přivítal tým dorostu na domácím ledě hráče ze Znojma.

Po I. třetině se zdálo, že bude hra velmi vyrovnaná a moc branek nepadne. Naši borci ale do druhé třetiny vletěli jako střeli a dvěma rychlými brankami během dvou minut zcela ochromili znojemské hráče. Třetí branka nedala na sebe dlouho čekat a do kabin se šlo s tříbrankovým rozdílem. Další střelecký koncert předvedli hoši i ve třetí třetině. Hosté sice jednou překonali našeho gólmana, nic to neměnilo na tom, že vítězné body zůstaly doma.

HC Brumov-Bylnice - HC Orli Znojmo 6:1 (0:0,3:0,3:1)
branky: Zdeněk Urban (Janáček, Vaněk), Zdeněk Urban (Janáček,Vaněk), Martin Janíček (Divoš, Sopek), Marek Ročák (Sopek), Ondřej Vaněk (Urban), Jan Struhař (Šánek, Slovák)

Další mistrovské utkání odehrají naši borci ve středu 19.12.2018 na ZS v Ostravě proti týmu HC Vítkovice Ridera a v neděli 23.12.2018 zajíždí hráči do Rosic, kde na ně bude čekat rakouský soupeř EHC Lions.

týden hokeje

Aktuální články
Týden hokeje v Brumově-Bylnici se blíží

Přijďte v pátek 25.1.2019 od 17:00 hodin na Zimní stadion v Brumově-Bylnici na akci Týden hokeje.