Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční pracovní posezení a vyhodnocení roku 2018

10.12.2018 | Eliška Vaňková

V sobotu 8.12.2018 se sešli v restauraci Hotelu Arena Brumov zaměstnanci, dohodáři a dobrovolní pracovníci našeho klubu, Hokejové akademie a Hotelu Arena na společné posezení a zhodnocení roku 2018.

Prezident klubu Jaroslav Vaněk celou akci moderoval, poděkoval všem za dosavadní práci a nastínil vizi dalších plánů jak klubu tak hotelu. Krásná růže, jako poděkování, všechny přítomné ženy velmi potěšila, děkujeme. Překvapení večera bylo opravdu veliké. Představila se nám nově vzniklá kapela našeho klubu se svým zpěvákem a konferenciérem. Zkoušky mají každý pátek večer, je třeba ještě hodně "potrénovat", protože nabídky na vystoupení se začínají hrnout. První veřejné vystoupení bude na Řeznickém plese ve Valašských Kloboukách v sobotu 12.ledna 2019 a už nyní si je objednali naši hráči na své rodinné akce. Tady máme opravdový důkaz, že i tvrdý sport jako je lední hokej může být spojen s krásnou hudbou. 

Přejeme, aby jim to pořád dobře ladilo a kapela se rozrůstala. 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS