Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší i starší žáci zvítězili v předehrávce ve Zlíně

07.12.2018 | Jaroslav Vaněk

Mladší i starší žáci zvítězili v předehrávce ve Zlíně, Hattrickem se blýskl Tom Mišák.

Mladší žáci:
Utkání začalo pozvolna a v první třetině se nic moc nedělo. Na obou stranách padly dvě branky a bylo 1:1. Dá se říci, že druhá třetina rozhodla o konečné stavu. Hráči z Brumova odskočili a díky 4 brankám šli do třetí třetiny za stavu 3:5. Ve třetí třetině bylo ještě dost šancí na obou stranách, ale Brumov si výhru pohlídal. Hatrickem se blýskl Tom Mišák z Brumova a dvě branky přidal Matěj Holba.

PSG Berani Zlín - HC BB 4:5 (1:1, 2:4, 1:0)
Branky: Tomáš Mišák 3, Matěj Holba

Starší žáci:
Tady utkání bylo po dobu dvou třetin hodně vyrovnané jak na počet střel tak počet branek. Naši hráči vždy vedli, ale domácí se nevzdávali a dokázali vždy srovnat. A tak se po dvou třetinách šlo do kabin za stavu 4:4. Třetí třetina, ale již byla plně v rukou hráčů Brumova a to především Marka Ročáka, který díky 3 brankám a 2 asistencemi rozhodl třetí třetinu v náš prospěch 0:5. Na konečném výsledku 4:9 se dále podíleli hráči Ondřej Vaněk 3, Zdeněk Urban, Sebastian Gubisch a Adam Mládek.

PSG Berani Zlín - HC BB 4:9 (2:2, 2:2, 0:5)
Branky: Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban), Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban), Adam Mládek (Sebastian Gubisch), Ondřej Vaněk (Marek Ročák), Marek Ročák (Zdeněk Urban), Marek Ročák (Zdeněk Urban), Marek Ročák, Zdeněk Urban (Marek Ročák), Sebastian Gubisch (Marek Ročák)


 
Aktuální články
Léto s Hokejovou Akademií 2019 - Informace + POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTA

POZOR POSLEDNÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ NA LÉTO S HA BRUMOV-BYLNICE KONČÍ VE ČTVRTEK 18.4.2019.Od neděle 30.6.2019 od 17:00 hodin do soboty...

 
Naše přípravka zakončila sezonu finálovými turnaji EMHL ve Vídni a Bratislavě

Naši hráči  U 10 hráli v sobotu 13.4.2019 na pozvání finálový turnaj EMHL ve Vídni a U9 zakončila finále v Bratislavě v neděli...

 
Přípravka se zúčastnila multifunkčního turnaje v Uherském Ostrohu

Hráči ročníku 2010 a mladší se na závěr sezony zúčastnili multifunkčního turnaje, který pořádal HOKEJ Uherský Ostroh.

 
Nová oční ambulance
 
Gratulace slovenským trenérům
 
Povinné schůzky rodičů s vedením klubu
 
Přechodný makrocyklus 2018/2019 v HC Brumov-Bylnice
 
Ledová plocha rozpuštěna
 
9. slavnostní večer na ukončení sezony 2018/2019
 
Velikonoční turnaj bezpečnostních složek
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS