Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Exhibiční utkání 9.11.2018

11.11.2018 | Eliška Vaňková

Hokejový club BBSS ve spolupráci s KVV ČSLH Zlínského kraje pořádal při příležitosti 100. výročí vzniku ČSR a 110. výročí založení ČSLH  exhibiční utkání v ledním hokeji mezi týmy HC Brumov-Bylnice - Old Boys Zlín.

Utkání se odehrálo v pátek 9.11.2018 od 18:45 hod. Jako předvoj se na zimním stadionu zastavil primář oddělení traumatologie Krajské nemocnice Tomáše Bati a soudní znalec v oboru zdravotnictví MUDr. Petr Menšík, který provedl preventivní kontrolu výstroje a pozdravil se s našimi hráči. Za tým soupeře si přijel zahrát i náměstek pro ekonomiku KNTB Ing. Vlastimil Vajdák. 

 
Samotná akce začala Československou státní hymnou, přivítáním hostů a předáním pamětní plakety a pamětního listu všem hráčům z rukou starosty města Brumov-Bylnice pana Kamila Macka a starostky města Valašské Klobouky Elišky Olšákové
 

Perfektní krasobruslařské vystoupení naší závodnice Amelky Vaňkové bylo krásným začátkem celého dění na ledové ploše. 
 

Týmy nastoupily v tomto složení: 
HC Brumov-Bylnice 
brankaři: Petr Tuček, Svatopluk Šůstek, Stanislav Hošík 
Elitní 1.pětka byla složena z těchto hráčů : Petr Mokrejš, Martin Záhorovský, Radim Antonovič, Tomáš Němčický, Jaroslav Vaněk jun.- C - chlapcům to pořád dobře pálí. 
Ve 2. a 3.pětce se představili současní hráči našeho klubu: Jakub Vaněk, Lukáš Lysák, Radim Bublák, Adam Holba, Michal Lysák, Tomáš Lysák, Lukáš Lysák, Tomáš Tulpa , Tomáš Tulpa ml.,, Tadeáš Častulík, Vladimír Antonov a velice dobře jim sekundoval i ligový rozhodčí Jan Vaněk. 
Nejstarším hráčem našeho týmu byl gólman Stanislav Hošík - 59 let
Trenér : Aleš Bachánek  
 
HC Old Boys Zlín 
brankaři: Miroslav Salát, David Kudělka 
obránci: Tomáš Herčko, Petr Přikryl,Vlastimil Vajdák, Jiří Poslušný, Michal Maloun, Martin Pospíšil 
útočníci: Martin Kojecký, Jiří Valda, Jaroslav Janeba, Dušan Vojáček - C, Daniel Šelešovský, Jiří Heš, Michal Tomek, Tomáš Palarčík, Robert Hamrla 
Nejstarším hráčem hostů byl gólman Miroslav Salát, kterému to pořád dobře chytá i když mu táhne už na 73 rok
Trenér: Ladislav Zavrtálek 
Vedoucí mužstva: Milan Kartouz 
 
Hlavní rozhodčí Jaroslav Vaněk sen. spolu s čárovými Antem Imeri a Romanem Šimoníkem utkání bravurně kočírovali a zdravotnice Blanka Janošová neměla tentokrát žádnou práci. 
Časomíru obsluhovala Hanka Jurková a hlasatelského postu se tradičně zhostil náš Alan Pelant.  
Utkání bylo po I.třetině gólově vyrovnané a nikdo nikomu nic nedal zadarmo. Chvilka odpočinku mezi třetinami byla vyplněna mini utkáním našich nejmenších hráčů na šířku hřiště. Naši nejmladší borci to vzali velmi vážně a zodpovědně a bojovali mezi sebou jako o život. Poděkováním za jejich výkony bylo ocenění z rukou hráčů obou týmů v podobě medaile a malé sladkosti. 
 

A boj mezi oběma týmy pokračoval. Vítězství si nakonec odnesl domácí tým, ale nezapomenutelné zážitky se určitě uchovají v myslích všech hráčů. Po utkání následovaly ještě nájezdy pro pobavení jak diváků tak hráčů. 
HC Brumov-Bylnice - HC Old Boys Zlín 10:9 ( 2:2,3:1,5:6) 
branky za domácí tým : Petr Mokrejš, Vladimír Antonov 2, Jaroslav Vaněk, Tadeáš Častulík,Adam Holba, Jakub Vaněk 2, Radim Antonovič, Martin Záhorovský 
branky za hosty : Michal Tomek 3 - držitel pěti medailí ( 3 zlaté, 2 stříbrné) z naší nejvyšší hokejové soutěže, Petr Přikryl 2, Daniel Šelešovský, Vlastimil Vajdák 2, Dušan Vojáček  
Po utkání následovalo focení týmů, autogramiáda a rozhovory s hráči. Společnou večeří a posezením byla páteční akce ukončena.  
Děkujeme všem hráčům za jejich perfektní výkon, zástupcům měst za účast na této akci a předání ocenění a všem přítomným za podporu, pomoc a výbornou hokejovou atmosféru.

 
Aktuální články
Další turnaj přípravky

V sobotu 15.6.2019 se naši hráči přípravky opět zúčastnili sportovního klání v jiných sportech než lední hokej.

 
Gólmani trénují zručnost

Speciální tréninky na suchu mají také gólmani.

 
Sportovní turnaj přípravky

V sobotu 8.6.2019 se hráči přípravky zúčastnili v rámci suché přípravy a rozvíjení všestrannosti hráčů sportovního turnaje v Horním...

 
Mezinárodní den dětí slavíme sportem
 
Hradní okruh v podání našich hokejistů
 
Tradiční výjezd na kolech
 
Tréninky pro ročník 2009 - 2010 - změna
 
Naše hráčka v regionálním turnaji
 
Naši hráči sbírají medaile
 
Nová oční ambulance
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS