Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tým dorostu v nadstavbové části

05.11.2018 | Eliška Vaňková

Po základní části se umístil tým dorostu na 1. místě, gratulujeme.

První utkání nadstavby odehráli naši borci na domácím ledě proti týmu HC RT Torax Poruba v sobotu 27.10.2018. Výsledek nebyl pro nás uspokojivý, ale druhá prohra od začátku sezony není ještě žádná katastrofa. 

HC Brumov-Bylnice - HC RT Torax Poruba 2:6 

 

Kluci potrénovali a další mistrovské utkání začalo v sobotu 3.11.2018 v Uherském Hradišti. Domácím jsme dovolili vstřelit pouze jednu branku a to v první třetině, utkání jsme měli zcela pod kontrolou. 
HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice 1:3 (1:0,0:2,0:1) 
branky: Adam Slovák 2, Vojtěch Sopek 

 

A další utkání následovalo hned v neděli 4.11.2018 opět na domácím ledě. Soupeřem byl tým HK Kroměříž. Celé utkání jsme dotahovali, soupeř byl vždy o branku vepředu. O vítězi rozhodly poslední čtyři minuty utkání. Dva rychlé góly z hokejek našich borců paralyzovaly soupeře a ani hra bez brankaře proti našim čtyřem hráčům nepomohla soupeři k vítězství. Drama do konce poslední vteřiny korunovalo výborný výkon našich borců po celé utkání, kdy jsme soupeře herně přehrávali. 
HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž 4:3 (0:1,2:2,2:0) 
branky: Martin Janíček, Adam Slovák, Vojtěch Sopek, Jiří Macháč 

 

Další mistrovské utkání se odehraje v neděli 11.11.2018 ve Znojmě, začátek utkání 14:00 hod.

 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS