Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší a starší žáci sbírali body

05.11.2018 | Eliška Vaňková

V sobotu 3.11.2018 odehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím ledě.

Soupeřem byly týmy PSG Berani Zlín.

Mladší žáci začali svůj boj v 9:00 hod a po I.třetině ani jeden tým nepřekonal soupeřova brankaře. Ve II.třetině jsme otevřeli skóre a dvěma rychlými brankami jsme se dostali do vedení. Poslední třetina přinesla ještě tři branky, jedna do naší sítě a dvě z hokejek našich borců. Výborné utkání a velká gratulace všem.
HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž 4:1 (0:0,2:0,2:1) branky: Tomáš Mišák, Jakub Beňačka, Vilém Holba, Adam Lysák

Starší žáci nastoupili na led v 11:00 hod a utkání probíhalo jako na houpačce. Jeden gól střídal druhý a v I.třetině jich padlo celkem 7. II.třetina se trochu střelecky uklidnila a naši borci šli do šatny s jednobrankovým náskokem. Velké drama až do konce utkání zdvihlo všechny ze sedaček, poslední branka padla 29 sekund před koncem. Nakonec se podařilo našim hráčům vítězství uhájit, ale napětí bylo ve všech do poslední sekundy. Velká gratulace k vítězství, výborný zápas.
HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž 8:7 (4:3,1:1,3:3) branky: Zdeněk Urban 2, Marek Ročák 2, Ondřej Vaněk, Jan Střelec, Bohdan Maček, Sebastian Gubisch

Další mistrovské utkání odehrají naši borci v sobotu 10.11.2018 na ledě soupeře na Vsetíně, začátek 12:00 hod.

Aktuální články
Další turnaj EMHL pro U9

V letošní sezoně jsme přihlásili tým U9 - ročník 2009 opět do EuroMiniHokejLigy.

Týmy přípravky bojovaly v Uherském Brodě

Dalšími boji pokračovaly zápasy přípravky v rámci soutěže Minihokej Zlínského kraje .