Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravná utkání pokračují

31.08.2018 | Eliška Vaňková

Poslední prázdninový víkend patří přípravným utkáním . Všechny naše týmy měří své síly a dolaďují formu na sezonu.

Ve čtvrtek 30.8.2018 zavítaly na náš zimní stadion týmy z Valašského Meziříčí.

Mladší žáci otevřeli boj mezi kluby v 11:30 hod a pod svoji taktovkou vedli celé utkání.
HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 12:3 (4:1,1:1,7:1)
branky: Matěj Ročák 2, Jakub Beňačka, Adam Rekem, Matěj Holba 6, Adam Lysák 2

Starší žáky v I.třetině rozstřílel jeden hráč hostů a nasázel za záda našeho brankaře čtyři kousky. Naši borci ale hru nevzdali a do konce utkání srovnali skóre. Nájezdy se povedly lépe hostům a radost z vítězství byla na jejich straně.
HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 8:9 SN (2:4,4:3,2:1)
branky: Marek Ročák 4, Oliver Papiernik 2, Jan Střelec, Ondřej Vaněk

Dorost začal svůj boj v 17:00 hod. Po vyrovnaném utkání si dvěma góly v poslední třetině nakonec připsali vítězství.
HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 3:2 ( 0:1,1:1,2:0)
branky: Jan Struhař, Adam Slovák, Erik Bodlák

V pátek 31.8.2018 přivítá doma tým dorostu hráče z Uherského Hradiště, začátek v 17:00 hod.

V sobotu 1.9.2018 se utkají mladší a starší žáci doma s HC Spartak Uherský Brod, začátek od 11:30 hod a tým přípravky ročník 2009 a mladší  zajíždí na turnaj do Orlové.

Aktuální články
Naši hráči ve výběru U15 na MČR

Kvalita našich hráčů byla oceněna tím, že se dostali do výběru U15 Zlínského kraje na Mistrovství České republiky (MČR).