Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži podlehli v přípravě Rožnovu

24.08.2018 | Eliška Vaňková

Tým mužů je kompletní a je třeba porovnat své síly s jinými mužstvy a doladit formace.

První přípravné utkání proběhlo v pátek 24.8.2018. Soupeřem byl tým HC Rožnov pod Radhoštěm - jako domácí. Náš mladý tým, dneska bez opor Michala Ondry a Romana Nesrsty, v první třetině nechal soupeře vstřelit tři branky i když počet střel na branku byl v náš prospěch, druhou třetinu jsme byli střelecky přesnější a poslední třetina patřila gólově opět domácím.V brance naše borce podrželi "opět náš "Petr Tuček a mladý Andrej Žižka.

HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Brumov-Bylnice   7:2 (3:0,0:1,4:1)
branky: Tadeáš Častulík, Jakub Vaněk

Další přípravné utkání je domluveno v Novém Jičíně proti HK Nový Jičín v sobotu 8.9.2018 od 17:00 hod.

V jednání je ještě utkání s HK Dukla Trenčín - junioři.

První mistrovské utkání se odehraje na domácím ledě v neděli 16.9.2018 od 17:00 hod. Soupeřem bude tým HC Spartak Velká Bíteš. Přijďte povzbudit naše borce v nelehkém boji, občerstvení zajištěno.

Aktuální články
Přípravná utkání mládeže

V neděli 18.8.2019 odehrály naše týmy přípravky a žáků další přípravná utkání.

Memoriál Josefa Maňáka

V neděli 1.9.2019 proběhne již 6. ročník amatérských hokejových družstev .

PSG Berani Zlín - Dukla Trenčín v Brumově

Dne 3.9.2019 se od 17:00 hod. odehraje mezinárodní přátelské utkání při příležitosti 10. výročí otevření Zimního stadionu v...